VITAJTE POD VŔŠKAMI

Pod Vŕškami je moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života.

Nový domov na mieru

Vyberte si zo širokej ponuky priestranných bytov alebo pozemok na individuálnu výstavbu rodinného domu. Byty si počas výstavby môžete navrhnúť podľa svojich predstáv.

Vysoký štandard bývania

Moderné bytové domy sú navrnuté pre maximálne pohodlie a súkromie. Oddýchnuť si môžete na vlastnej predzáhradke alebo terase. Byty sú vybavené optickým pripojením na internet, solárnymi panelmi, bezpečnostnými vchodovými dverami, či prípadnou klimatizáciou.

Pohodlné parkovanie

Vďaka podzemej garáži pod bytovými domami nebudete maťPod Vŕškami problém zaparkovať, máme dostatok miesta pre všetkých.

Ľahká dostupnosť

<

Autom sa do centra mesta dostanete do 15 minút po diaľničnom obchvate alebo cez tunel Sitina. Pod Vŕškami má aj priame MHD spojenie a štvrť je napojená aj na cyklistické trasy. Výhodou je aj blízkosť nákupného centra Bory Mall.

Zelené výhľady

Projekt elegantne nadväzuje na okolitú prírodu zelenými strechami, predzáhradkami a verejným parkom. Život Pod Vŕškami je vďaka tomu v dokonalom súlade s prírodou.

Bezpečný komunitný život

Priamo vo štvrti nájdete školu, škôlku, zdravotné stredisko, detské ihrisko či supermarket. Uzavreté vnútrobloky s množstvom zelene, verejný park, pešie zóny a zóny oddychu dotvárajú Pod Vŕškami bezpečnú komunitnú atmosféru.

Aktívny životný štýl

Svahy Malých Karpát sú skvelým miestom na odpočinok aj športovanie v každom ročnom období. Milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu poteší viacero športovísk priamo vo štvrti či napojenie na turistické chodníky, cyklistické trasy a lesopark.

Financovanie

Partnermi projektu sú Tatrabanka ,VÚB Banka a ČSOB Banka. Hypotéku si však môžete vybaviť v ktorejkoľvek banke na trhu. Kúpna cena nehnuteľnosti sa hradí pred vkladom do katastra, vklad sa realizuje po vydaní kvitancie financujúcou bankou.

Kúpa bytu
15% pri podpise zmluvy (ZOBZ)
15% po dokončení hrubej stavby
70% po dokončení

Zobraziť viac

           

Park Pod Vŕškami

Park pri dome skrášľuje atmosféru a podnecuje k aktívnemu životnému štýlu. Pod Vŕškami preto priamo v centre celej štvrte vyrastie verejný park. Na takmer 8000 m2 budú športoviská, detské ihriská, množstvo lavičiek, či trávnané a vodné plochy ideálne na oddych na čerstvom vzduchu.